השכרת גנרטורים

נעים מאוד!

"פאזה" מעניקה שירות השכרת גנרטורים למגוון מטרות וללא הגבלת זמן. כמו-כן חברתנו מעניקה פריסה ארצית ושירות 24/7. ברשותנו היצע רחב מאוד של גנרטורים המותאמים לכל לקוח ולקוח לפי דרישותיו המיוחדות. "פאזה" חרטה על דגלה להעניק שירות מהיר, אדיב ומקצועי ואנו מתחייבים להגעת טכנאי עד בית הלקוח תוך שעתיים מרגע קבלת קריאת שירות.
אנו נעשה הכל על מנת לשמור על רמת שירות גבוהה וצי גנרטורים חדשים עד לעוצמה של 3500KVA.
כמו-כן חברתנו חרטה על דגלה לקיים את כל חוקי ותקנות הבטיחות בעבודה ואף לבצע הדרכות מקצועיות מעת לעת ובזמן הנדרש!

למה לשנות פאזה על כל מה שהכרת עד עכשיו?

שירות

אז מה הופך את פאזה לכל כך טובה? אם כן יש הרבה סיבות לכך, אך קודם כל נאמר כי השירות של החברה הוא ברמה הגבוהה ביותר שיש. לחברה אין איחורים ואין פשרות על איכות הגנרטורים שהיא משכירה. לצד זאת החברה לוקחת מחירים שפויים וזאת מכיוון שהיא מאמינה כי יש לעבוד בשיתוף פעולה עם הלקוח ולא נגדו. עוד דגש שעליו שמים בחברה זה בטיחות. החברה לא לוקחת סיכונים והיא תעשה הכול בכדי להבטיח כי הגנרטור יעבוד ללא תקלות ובצורה בטוחה. העובדים של החברה הם מקצוענים אמיתיים עם ידע עצום בתחום הגנרטורים וכך בשילוב של עובדים מעולים, גנרטורים ברמה אחרת ושירות קלאס החברה היא הטובה בארץ בתחום השכרת הגנרטורים.

אמינות

כאשר אתם באים לבחור חברת השכרת גנרטורים ההמלצה שלנו היא לקבל על החברה המלצה. כך למשל אם אתם רוצים לעבוד עם פאזה אנו ממליצים לכם לפנות אל החברה ולבקש ממנה טלפונים של לקוחות אשר עבדו עמה בעבר. לאחר מכן הרימו טלפון לאותם לקוחות ושמעו מהם האם החברה היא מקצועית או לא. נספר לכם כי לאורך השנים החברה עבדה עם מאות לקוחות שכולם היו מאוד מרוצים ולכן לא תהיה לכם בעיה למצוא המלצות על החברה. אתם יכולים לכתוב את שם החברה בגוגל ולראות כמה אנשים היו מרוצים ממנה וזו עוד דרך להשיג המלצות על החברה בצורה מהירה ופשוטה.

שירות מהיר ומקצועי

כאשר אנו מקבלים שירות כלשהו אנו חייבים להבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. במתן שירותים אין מקום לתקלות או בעיות וכל פגם יכול להיות הרה אסון. תארו לכם כי אתם הולכים למוסך ואז הוא מתקן לכם את הברקסים לא בצורה טובה? זה אסון אמיתי ומסכן חיים. כאשר אתם מזמינים גנרטור כדאי לכם לוודא כי איש צוות מגיע אותו בכדי לתפעל אותו, לשמור עליו, לאבטח אותו ולטפל בו במקרה של תקלה. הדבר האחרון שאתם רוצים זה להזמין גנרטור, לגלות כי הוא לא עובד ואז כל האירוע ייהרס ולכן חובה להבטיח כי איש צוות מגיע עם הגנרטור וכך תוכלו לערוך את האירוע ללא תקלות או בעיות.

השכרה לכל מטרה

אירועים בחוץ ובטבע הפכו בשנים האחרונות, ובמיוחד מאז פרוץ מגפת הקורונה, לדבר החם ביותר בעולם הפקות האירועים. כדי לוודא שתהיה אספקת חשמל קבועה וסדירה משכירים גנרטורים. חשוב מאוד לוודא כמה גנרטורים אנו צריכים ומהי רמת החשמל שאנו מתכוונים לצרוך לפני שניגשים לחברה להשכרת גנרטורים כדי שיוכלו לעזור לנו לבחור בדיוק את מה שאנו צריכים ולמנוע צער ועוגמת נפש בשטח.

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד אודות
דילוג לתוכן