גנרטורים חסכוניים בדלק

גנרטורים חסכוניים בדלק

כולנו רוצים לחסוך בדלק, בין אם בשימוש ברכב, ובין אם בשימוש בגנרטור. מחירי הדלק שעלו בשנים האחרונות, השאירו את כולנו בחיפוש מתמיד אחר חיסכון בזהב השחור. צריכת הדלק בגנרטורים משתנה בין הסוגים השונים ותלויה בעיקר בעוצמה ובאופן השימוש. ננסה לעשות קצת סדר ולהסביר אילו נתונים משפיעים על צריכת הדלק בגנרטורים ואיך אפשר לחסוך בדלק.

29/07/2022

תוכן עניינים

על צריכת דלק בגנרטור

גנרטורים חסכוניים בדלק – צריכת הדלק הממוצעת בגנרטור היא ליטר לשעה עד שעה וחצי של עבודה. עם זאת, על הצריכה משפיעים נתונים רבים כמו גודל הגנרטור ומספר מכשירי החשמל המחוברים אליו. לכן חשוב להתאים את גודל הגנרטור לצרכים שלכם ולא להשתמש בגנרטור גדול יותר ללא צורך. אנחנו כאן בשביל להסביר איך בוחרים את הגנרטור הנכון עבורכם.

גנרטורים חסכוניים בדלק
גנרטורים חסכוניים בדלק

הספק המוצא של הגנרטור

לפני שבוחרים גנרטור, הספק המוצא הוא אחד הנתונים שחשוב לבדוק. הספק המוצא של הגנרטור הוא זה שיקבע את מספר וסוג המכשירים החשמליים שתוכלו לחבר אליו. כדי לחשב את הספק המוצא הנצרך עבורכם, תצטרכו לחשב את הספקי כל המכשירים החשמליים שאמורים להתחבר אליו. אנחנו ממליצים לבחור בגנרטור עם הספק מוצא גבוה יותר כדי לאפשר מרווח ביטחון.

הגודל קובע?

ככלל, אנחנו תמיד נמליץ על גנרטור גדול ומאסיבי שיאפשר נוחות הפעלה ועבודה רצופה, על פני גנרטור קטן. עם זאת, רצוי להתחשב בצרכים, בסביבת השימוש ובתקציב. לגנרטור גדול יש יתרונות רבים, אך במקרה שאין בו צורך אמיתי, הוא לא יהיה חסכוני. כך שאם אתם מחפשים גנרטורים חסכוניים בדלק, יהיה נכון עבורכם להתאים את הגודל לצרכים ככל הניתן.

עוצמת הרעש

גם עוצמת הרעש מושפעת מגודל הגנרטור, וככל שהוא גדול יותר, כך גם עוצמת הרעש שנובעת מהפעלתו. הרעש עלול להיות מטריד ולא נעים אם מדובר בסביבה ביתית, או באירוע. לשם כך קיימת האופציה של גנרטור מושתק. גנרטור מושתק כולל חופה אקוסטית שמפחיתה למינימום את עוצמת הרעש של הגנרטור.

המנוע של הגנרטור

שני סוגי מנועים אופייניים לגנרטורים, מנוע עם שתי פעימות ומנוע עם ארבע פעימות. מנוע עם ארבע פעימות יותקן בגנרטורים גדולים ועוצמתיים יותר, וגם צריכת הדלק שלהם תהיה גבוהה יותר. בנוסף, במקרה של גנרטור עם מנוע ארבע פעימות, רצוי לדאוג להמצאות רכיב חיוני בשם מייצב מתח. תפקידו של מייצב המתח להגן על מכשירי חשמל רגישים לשינויי מתח.

מייצב מתח

אופן זרימת החשמל של גנרטורים מאופיינת בשינויי מתח תדירים. קיימים סוגים רבים של מכשירי חשמל הרגישים לשינויי מתח, עד להרס מוחלט, לדוגמה מקרר ומגבר. כדי להגן על מכשירים רגישים כגון אלו מתקינים על הגנרטור רכיב בשם מייצב מתח, שמגן מפני שינויי מתח. השקעה קטנה להגנה גדולה על מכשירים גדולים.

סוגי הדלק בגנרטורים

מנועי הגנרטורים פועלים על דלק מסוג בנזין או דיזל. דיזל זול יחסית לבנזין, לכן גנרטורים הפועלים על בסיס בנזין נחשבים לחסכוניים יותר. כמובן שהחיסכון מתבטא רק בעלות הדלק עצמו, ולא בכמות הדלק, שכאמור משתנה לפי נתונים שונים. קיימים מנועי דלק שפועלים על גז, והם אלה שבוודאות נחשבים חסכוניים בדלק…

לסיכום

גנרטורים חסכוניים בדלק, הם בעיקר גנרטורים שמותאמות בגודלם לצרכים שלכם. עקבו אחר הנקודות החשובות ובעזרתם בחרו את הגנרטור שישמש אתכם בצורה הטובה ביותר. בכל מקרה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו כאן כדי לדאוג שהגנרטור הנבחר יהיה חסכוני עבורכם וישרת אתכם נאמנה. כל מה שתצטרכו לעשות הוא להגדיר את הצרכים שלכם. מכאן אנחנו נמשיך ונדאג לכם לגנרטור האיכותי והיעיל ביותר עבורכם.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד גנרטורים חסכוניים בדלק
דילוג לתוכן