גנרטור לבעלי מקצוע

האם כל הנדימן חייב גנרטור?

האם כל הנדימן חייב גנרטור? התשובה לשאלה זו טמונה בסוג העבודה אותה הולך לבצע ההנדימן. ישנן עבודות תיקונים פשוטות, כמו למשל שחרור של סתימה בכיור, תיקון דלת או ארון או אפילו פינוי של חפצים ישנים ממחסן שבהחלט לא דורשות גנרטור לביצוען. לעומת זאת, ישנן עבודות תשתית שנערכות במקומות בהם אין אספקת חשמל סדירה או אפילו במקרים מסוימים, אין חשמל כלל והן בחלט ידרשו השכרת גנרטור לביצוען.

24/08/2022

תוכן עניינים

מתי הנדימן צריך גנרטור?

הנדימן הוא איש מקצוע שאינו בעל התמחות ספציפית בנושא מסוים, אלא אדם שיכול לעזור לנו בנושאי אחזקה ותיקונים במגוון תחומים. כאשר אנו זקוקים לאיש מקצוע בעל ניסיון לעבודות שונות בסביבה ללא חשמל, או לחלופין כשאנו זקוקים לגיבוי לחשמל הקיים, נשכור גנרטור במקביל לשירותיו של הנדימן. הגנרטור הוא מכשיר הכרחי כאשר אנו מקיימים אירוע כלשהו בשטח פתוח שאין בו חשמל, ועלינו להשתמש בציוד שצורך חשמל כגון תאורה, הגברה ועוד. הגנרטור יכול לתת לנו גם גיבוי למערכת חשמל קיימת במקרה של הפסקת חשמל או במקרים בהם נרצה עמדת תאורה או הגברה המרוחקת מנקודת החשמל הקיימת. במקרים כאלה, לעיתים יש צורך בכוח עזר נוסף להפעלת הציוד, מעבר לבעלי המקצוע ששכרנו לאירוע כמו אחראי תאורה, תקליטן ועוד, ואז נוכל לשכור את שירותיו של הנידמן אמין. מקרים אחרים שבהם הנדימן יצטרך גנרטור לעבודתו הם מקרים של עבודות במקומות שאין בהן תשתית חשמל כלל או שהתשתית הקיימת לא מספיקה ולא מספקת מספיק כוח להפעלת המכשור. יתכן שמדובר בעבודות שיפוץ באתר בניה או בעבודות אחזקת מבנה זמני שעדיין אין בו תשתית חשמל.

 

איך בוחרים גנרטור מתאים להנדימן?

בחירת הגנרטור שאותו נשכיר לטובת האירוע או העבודה שאותה נצטרך לבצע בסיוע הנדימן תלויה במספר גורמים חשובים. ראשית, עלינו לדעת מה משך העבודה ואילו מכשירים חשמליים יחוברו לגנרטור. רצוי להתייעץ עם החברה שממנה שוכרים את הגנרטורים ולתת לאנשי המקצוע את כל הפרטים הרלוונטיים כדי שידעו להתאים לכם את הגנרטור המתאים ביותר עבורכם, כדי שייתן לכם את הספק החשמל המתאים. בנוסף כדאי לבדוק האם הרעש שמפיק הגנרטור הוא נושא מהותי, והאם חשוב שהגנרטור יהיה כמה שפחות רועש. קיימים גנרטורים שקטים יחסית, וזו נקודה חשובה להעלות בפני החברה שמשכירה לכם את המוצר. עוד כדאי לבדוק מה משקל הגנרטורים בו תשתמשו. יש גנרטורים קטנים יחסית וקלי משקל ולעומתם יש גם גנרטורים גדולים וכבדים. יש מקרים שבהם העדיפות היא לגנרטור קל משקל מכיוון שאפשר לנייד אותו ממקום למקום בקלות. החשוב אולי מכל, הוא לוודא כי החברה שממנה אתם שוכרים את הגנרטורים נותנת אחריות מלאה בזמן השימוש, ותגיע לתיקון תקלה במקרה הצורך. כמובן שיש לוודא כי אתם וגם ההנדימן שאיתו אתם עובדים, יודעים כיצד לתפעל את הגנרטור ולהבחין במידה ומתפתחת בעיה או תקלה תפעולית.

 

לסיכום

עבודות או אירועים שמתבצעים במקומות שבהם אין תשתית חשמל או שהתשתית הקיימת לא מספיקה להפעלתם מצריכים שימוש בגנרטור. כאשר מדובר באירועים גדולים שמצריכים פיקוח ובקרה על עבודת הגנרטורים, או במקרה של עבודות מסוגים שונים בשטח, אפשר ואף רצוי לשכור את שירותיו של הנדימן מיומן שיסייע לכם לביצוע העבודה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד האם כל הנדימן חייב גנרטור?
דילוג לתוכן