השכרת גנרטורים למגזר העסקי

גנרטור לשטח

גנרטור ישמש אתכם לכל הצרכים שלכם בשטח, בתנאים בהם אין חשמל בקרבת מקום. הגנרטור הוא מכשיר המייצר חשמל, מה שמסייע להתנהלות שוטפת בשטח בקמפינגים, במסיבות בטבע, בקרוונים, ועוד. נסקור את סוגי הגנרטורים השונים, מה חשוב לדעת לפני רכישה או השכרה של גנרטור שטח, ואיך להתאים את הגנרטור לצרכים שלכם.

24/07/2022

תוכן עניינים

עקרון הפעולה של גנרטור וכיצד זה תורם לשימוש בשטח

גנרטור הינו מכשיר המספק אנרגיה חשמלית באמצעות שימוש באנרגיה מכנית. הגנרטור מסובב מגנט המחובר לסליל אשר בזמן הסיבוב מייצר מתח חשמלי על הסליל והופך אותו למקור אנרגיה חשמלית. סיבוב המכונה מבוצע באמצעות חומרי דלק כגון בנזין וסולר. החשמל שמייצר הגנרטור מועבר למכשירים לצריכה ונעשה בו שימוש במגוון תחומים, ביניהם שימוש בתנאי חוץ.

בשל העובדה שאופן הפעולה של הגנרטור אינו מצריך חיבור לחשמל, השימוש בגנרטור יעיל בעיקר במקומות מרוחקים שבהם אין גישה לרשת חשמל, כמו בטיולי שטח, בטיולים בחופי הים, או בטיולי קרוואנים.

לאילו צרכים משמש הגנרטור בשטח

בשנים האחרונות, גובר השימוש בקרוונים לטיולי שטח, קצרים או ארוכים. הקרוונים מהווים מעין בית נייד ומספקים את הצרכים של המתגוררים בהם. הגנרטור מספק חשמל חשמל לבישול, תאורה, אוורור, לחימום מים, בישול, ועוד.

אם מדובר בקמפינג בחוץ או בחוף הים, מסיבת יום הולדת או מסיבת חוף, נדרש להשתמש בגנרטור למגבר, רמקול, מקרן, וצרכים נוספים המשתנים בהתאם לאירוע.

גנרטור לשטח
גנרטור לשטח

כיצד לבחור גנרטור לעבודה בשטח

כאשר בוחרים גנרטור לשימוש בתנאי שטח, הקריטריונים שונים מקריטריונים עבור שימושים ביתיים. בתנאי חוץ, מידת הרעש שמייצר המכשיר הינה חשובה פחות שכן בשטח פתוח הרעש ישמע פחות. על כן, ניתן לבחור גנרטור המייצר רעש רב וכן גנרטור שקט באותה מידה.

אלמנט נוסף בבחירת הגנרטור הינו גודלו. בתנאי שטח, נרצה לעיתים לייצר הספק גדול יותר מאשר בבניין סגור, ועל כן יהיה צורך בגנרטור גדול יותר המספק יותר הספק. בנוסף, חשוב לבחור גנרטור יעיל אשר לא צורך כמות דלק גדולה פר שעת שימוש וכך להבטיח שימוש ארוך טווח וחיסכון בכסף. גנרטורים מבוססי סולר נחשבים ליעילים ביותר.

גנרטור לשטח – מושתק, בלי כאבי ראש מיותרים!

לעיתים ישנו צורך להשתמש בגנרטור אשר אינו מפיק רעש רב גם בתנאי שטח. לצורך כך, קיימים גנרטורים מושתקים. הגנרטור המושתק מפיק הרבה פחות רעש מגנרטור רגיל ומאפשר הפעלתו כמעט מבלי לשמוע דבר. גנרטור זה יכול להתאים היטב למסיבות טבע או אירועים, בהם רצוי להימנע מהפרעות רעש חיצוניות אשר יגרעו מאיכות החוויה.

אמינות ובטיחות הם שם המשחק

כאשר מדובר בבחירת גנרטור לעבודות חוץ, חשוב לבחור גנרטור אמין ובטוח אשר יאפשר שימוש בראש שקט. על הגנרטור לעמוד בתקני הבטיחות המתאימים ולוודא כי אינו מועד לתקלה והתחממות יתר. ההמלצה בנושאי הבטיחות הינה לבחור בגנרטורים המבוססים על סולר על פני בנזין, שכן סולר הינו חומר דליק הרבה פחות ובעל סיכוי נמוך להתלקחות.

היוועצות בגורמי מקצוע

כאשר מדובר ברכישה או השכרה ראשונה של גנרטור לשטח, מבלי ידע או ניסיון בתחום, חשוב להיוועץ בגורמי מקצוע כמו ספקים. גורמי המקצוע יודעים להתחשב בשלל הגורמים שהצגנו פה, ולבחור את הגנרטור המתאים ביותר לצורך שלכם.

לסיכום

במאמר זה סקרנו את אחד השימושים המהותיים של הגנרטור החשמלי. לאחר קריאת המאמר תוכלו להיות מוכנים יותר לקראת הרכישה או ההשכרה של הגנרטור החשמלי לקראת השימוש בתנאי שטח. חשוב לבוא מוכנים עם החלטה מה הוא התקציב העומד לרשותכם, מה הם הצרכים אותם הגנרטור צריך למלא, ולהסתייע באנשי מקצוע לקראת ההחלטה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד גנרטור לשטח
דילוג לתוכן