גנרטור עם מייצב מתח

גנרטור עם מייצב מתח הוא הפתרון המושלם עבור כל צורך בחשמל בשטח, או בשעת הפסקת חשמל. האפשרות להשכרת גנרטורים הפכה לרווחת בשנים האחרונות. תוכלו בקלות להשכיר גנרטור שמותאם לצרכים שלכם. עניין הבטיחות מצוי פחות בתחום השכרת הגנרטורים. חיבור של מכשיר חשמלי רגיש לשינויי מתח לגנרטור, הוא סיכון שאפשר לפתור בקלות על ידי ציוד מתאים. הישארו אתנו כדי לגלות איך עושים זאת.

28/07/2022

תוכן עניינים

גנרטור

גנרטור עם מייצב מתח – גנרטור הוא מכונה לייצור חשמל שמשמשת תחליף לתשתיות חשמל, בעיקר לאירועים שונים בתנאי שטח. בסביבה הביתית גנרטור הוא פתרון לזמנים של הפסקות חשמל או לצורך ספציפי של תוספת חשמל בכמות גבוהה מהרגיל. גנרטור ניתן לרכוש או לשכור, לפי תדירות השימוש ורמת הצורך בו. העניין החשוב הוא התאמת הגנרטור לצרכים שלכם.

מערכת ההפעלה של הגנרטור

גנרטורים מופעלים על ידי מנוע מכאני שעובד על דלק מסוג בנזין או דיזל. יש גנרטורים שמופעלים על ידי חיבור לגז, ויש סוגים שמאפשרים את הפעלה בדלק או בגז. פעמים רבות, זרימת החשמל שמספק הגנרטור, נתונה לשינויי מתח. קיימים מכשירי חשמל רבים שרגישים לשינויי מתח, עד להרס מוחלט. איך מגנים עליהם?

גנרטור עם מייצב מתח

קיימים שני סוגי מנועים בגנרטורים. מנועים של שתי פעימות, ומנועים של ארבע פעימות. מנוע ארבע פעימות הוא חזק, איכותי יותר ויכול לספק חשמל למכשירי חשמל רבים. כדי לאפשר חיבור בטוח ומוגן למכשירי חשמל הרגישים לשינויים מתח, אנחנו ממליצים על שימוש ברכיב חיוני בשם מייצב מתח. תפקידו של מייצב המתח הוא להגן על המכשירים במקרה של שינויי מתח.

גנרטור עם מייצב מתח
גנרטור עם מייצב מתח

בטיחות מעל הכול

מייצב מתח ייתן לכם שקט נפשי. הידיעה שתוכלו לחבר לגנרטור כל מכשיר חשמלי, ולאורך זמן, בלי לחשוש לתקינותו, שווה הרבה. אירוע שלם עלול להשתבש במקרה של מקרר מקולקל, או מגבר שאיבד את יכולתו לעבוד. התכנון המדוקדק ביותר לא יכול למנוע בעיות, כמו שיכול המייצב החשמלי למנוע. השתמשו רק בגנרטור עם מייצב מתח.

איך תדעו איזה גנרטור לבחור?

הנתון החשוב ביותר לבחירת גנרטור הוא הספק המוצא שלו. הספק המוצא יהיה זה שיקבע כמה ואילו מכשירים חשמליים תוכלו לחבר אל הגנרטור. כדי לחשב את הספק המוצא הנצרך עבורכם, חשבו את סכום ההספקים של המכשירים שתצטרכו. הוסיפו עליו כ-30% ליצירת מרווח ביטחון. בבחירת גובה ההספק, בדקו את הנתון שנקרא הספק רציף. זה ההספק של הגנרטור בפועל.

עוצמת הרעש

ככל שהגנרטור גדול ועוצמתי יותר, עוצמת הרעש שמלווה את הפעלתו גדולה יותר. עם זאת, אם אתם זקוקים להספק גבוה של חשמל, אל תתפשרו על פחות. גם לעניין עוצמת הרעש יש פתרון בדמות חופה אקוסטית, שמפחיתה את עוצמת הרעש למינימום. החופה האקוסטית משתמשת בנוסף כהגנה מפני גשמים. אולי לא ביקשתם, אבל קיבלתם.

התחממות גלובלית

אין קשר ישיר בין התחממות הגנרטור להתחממות הגלובלית, אבל את שתיהן כדאי למנוע. לפני ההפעלה, העמידו את הגנרטור על משטח יציב, בסביבה מרווחת ומאווררת. גנרטור שלא מקבל  תנאי אוורור נאותים, עלול להתחמם במהירות ולהתחיל "לגמגם". כשהגנרטור מתחמם זרימת החשמל עלולה להיות בלתי רצופה ותאפשר חיבור לספר קטן יותר של מכשירים חשמליים

על מה אסור לוותר

אם אתם מתכננים להשתמש בגנרטור עבור מכשירי חשמל רבים ורגישים, אל תוותרו על גנרטור עם מייצב מתח. מנועי הגנרטורים וסוג ההפעלה מאופיינים בשינויי מתח, שמעמידים בסכנה את מכשירי החשמל הרגישים. אצלנו תוכלו לשכור גנרטורים איכותיים עם מייצב מתח שיגן וישמור על תקינות מכשירי החשמל שלכם. תוספת קטנה לביטחון גדול J

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד גנרטור עם מייצב מתח
דילוג לתוכן