השכרת גנרטורים לטווח ארוך

השכרת גנרטורים לטווח ארוך

גנרטורים משמשים למטרות רבות ומגוונות, החל מפתרון עבור הפסקת חשמל ועד הפקת אירועים בשטח. כשיש צורך מתמשך בגנרטור יש אופציה לקנות אחד כזה, ואנחנו מציעים אפשרות של השכרת גנרטורים לטווח ארוך. בחירת הגנרטור תתבצע לפי אופן השימוש, מספר המכשירים שתרצו לחבר אליו ומקום השימוש. אנחנו כאן בשביל לעזור לכם לבחור את הגנרטור שמתאים לצרכים שלכם.

28/07/2022

תוכן עניינים

גנרטור

השכרת גנרטורים לטווח ארוך – כשיש גנרטור בשטח ללא תשתיות חשמל, הכול הופך להיות אפשרי. החל מטעינת הטלפון ועד מיזוג אוויר ותאורה, תנאים נוחים יהפכו כל אירוע לאפשרי ומהנה. חיבור לחשמל פותר התמודדויות שאינן רלוונטיות למאה ה21, וניתן להתגבר עליהן בקלות על ידי שימוש בגנרטור.

השכרת גנרטורים לטווח ארוך
השכרת גנרטורים לטווח ארוך

ככל שאירועים בשטח הופכים תדירים יותר, עולה הביקוש להשכרת גנרטורים, וכך גם ההיצע. בישראל קיימות שפע של חברות שמציעות גנרטורים מכל הסוגים ומכל הגדלים. הפסטיבלים שהיו בעבר פחות נפוצים, הפכו להיות דבר שבשגרה. עבור אירועים שנמשכים מספר שבועות, או יותר, אנחנו מאפשרים השכרת גנרטורים לטווח ארוך.

 

איך בוחרים את הגנרטור הנכון?

כדי לבחור את הגנרטור שישמש אתכם בצורה הטובה ביותר, יש לבחון כמה נתונים עיקריים. בחירת הגנרטור תהיה קלה אם השכרת הגנרטור תתבצע אחרי שהאירוע מתוכנן לפרטי פרטים. כדי להבין את סדר הדברים, נפרט על מספר נקודות חשובות שישפיעו על הבחירה שלכם. הגנרטור המושלם הוא לא הטוב ביותר שקיים בשוק, אלא הגנרטור שיענה במדויק על הצרכים שלכם.

הספק המוצא של הגנרטור

הספק המוצא של הגנרטור הוא הנתון החשוב ביותר שצריך לבחון. כדי לבחור את הגנרטור של רמת ההספק המתאימה לכם, תצטרכו לחשב את סכום ההספק הכללי הנדרש. סכום ההספק הכללי מורכב מסכום ההספקים של כלל המכשירים החשמליים שתרצו לחבר לגנרטור. אנחנו ממליצים להוסיף כ-30% על סכום ההספק הצפוי כדי לאפשר מרווח ביטחון.

מערכת הפעלה

קיימים שני סוגים של מערכות הפעלה בגנרטורים. חלקם מופעלים באמצעות כבל משיכה וחלקם באמצעות סטרטר-כפתור הנעה חשמלי. יש גנרטורים שכוללים את שתי השיטות. הגנרטורים החדישים ביותר מונעים על ידי פתור הנעה חשמלי, והעלות תשתנה בהתאם. עם זאת, הנוחות רבה יותר וקלות ההפעלה מצדיקה את פערי המחיר.

ייצוב מתח       

פעילותו של הגנרטור מושתתת על מנוע מכאני בעל שתי פעימות או בעל ארבע פעימות בהתאם לגודל ולעוצמה החשמלית. מנועי ארבע פעימות משמשים לחיבור של מגוון רחב של מכשירים חשמליים, שבחלקם רגישים לשינויי מתח. מכשירים כמו מקרר ומגבר עלולים להיהרס לחלוטין במקרה של שינוי מתח. כדי להגן על מכשירים רגישים רצוי שהגנרטור יכלול מייצב מתח.

ניידות ובטיחות

המקום אליו הגנרטור אמור להגיע והנגישות אליו, יכולים להיות פרמטרים חשובים בבחירת הגנרטור. אם לדוגמה, תצטרכו לשאת את הרדיאטור בידיים, תבחרו ברדיאטור קטן ולא כבד. אם אתם זקוקים להשכרת גנרטורים לטווח ארוך, יש לשים דגש על עניין הבטיחות. את הגנרטור יש להניח על משטח יציב ובסביבה מאווררת, שתשמור שהגנרטור לא יתחמם בצורה שתפריע לזרימת החשמל.

 

הגעתם למקום הנכון

גנרטור טוב הוא לא הגדול והחזק ביותר. גנרטור טוב הוא גנרטור שהותאם לצרכים ולתנאי השימוש שלכם. גנרטור טוב הוא גנרטור חזק ואיכותי שישמש אתכם בנוחות ובביטחון. תנו לנו לעזור לכם לבחור את הגנרטור המתאים לכם. לא משנה אם אתם מחפשים השכרת גנרטורים לטווח ארוך או לטווח קצר, הגעתם למקום הנכון. עם הייעוץ וההכוונה שלנו, תוכלו לבחור את הגנרטור המושלם.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד השכרת גנרטורים לטווח ארוך
דילוג לתוכן