השכרת גנרטורים לטווח קצר

השכרת גנרטורים לטווח קצר

גנרטורים הם פתרון עבור כל אירוע מתוכנן או הפקה של מסיבה בשטח. בין אם מדובר באירוע גדול וממושך ובין אם אתם זקוקים להשכרת גנרטורים לטווח קצר, הכול אפשרי. גנרטור יאפשר לכם חיבור לחשמל במקום בו אין תשתיות או שאספקת החשמל לא מספיקה עבור צורך נקודתי בזמן מסוים. סוג הגנרטור ישתנה לפי הצרכים שלכם, אז באנו לעשות קצת סדר.

28/07/2022

תוכן עניינים

מהו גנרטור?

גנרטור הוא מכונה לייצור חשמל שבבסיסה עומד מנוע מכאני. הפעלת הגנרטור מתבצעת על ידי דלק מסוג בנזין או דיזל, או על ידי חיבור לגז. גנרטור הוא ספק חשמל שמאפשר הפעלה של חשמל או מכשירים חשמליים. בסביבה הביתית הגנרטור נותן מענה להפסקות חשמל בעיקר, ובשטח, מענה לבסיס אספקת חשמל במקום בו אין תשתיות חשמל.

השכרת גנרטורים לטווח קצר

שימוש בגנרטור לטווח קצר יהיה לרוב למטרות ארגון מסיבות של כמה שעות או אירועים קצרים. לא משנה אורך הזמן שבו הגנרטור יהיה בשימוש, מה שחשוב יותר הוא המענה לצרכים שלכם. כדי לבחור בגנרטור, תצטרכו לברר את השימושים והצרכים של האירוע הספציפי שלכם. אנחנו כאן כדי לכוון לבדיקת הנתונים החשובים.

השכרת גנרטורים לטווח קצר
השכרת גנרטורים לטווח קצר

הספק המוצא של הגנרטור

הנתון החשוב ביותר בבחירת גנרטור הוא הספק המוצא שלו. הספק המוצא הוא העוצמה החשמלית של הגנרטור והוא זה שיקבע כמה ואילו מכשירים חשמליים תוכלו לחבר אליו. תצטרכו לחשב את סכום ההספקים של המכשירים, ולבחור בגנרטור עם הספק חשמל גבוה יותר. מומלץ לבחור בגנרטור עם הספק חשמל גבוה יותר ב- 25%-35.

מיקום וניידות

ככל שהגנרטור שתצטרכו יהיה בעל הספק מוצא גדול יותר, גם גודלו ומשקלו יגדלו. מידת הניידות האפשרית בשטח משתנה ממקום למקום ויש להתאים את הגנרטור לתנאי השטח. בנוסף, יש לדאוג למשטח יציב ולסביבה מאווררת עבור הגנרטור. סביבה לא מתאימה תגרום לחימום מהיר של הגנרטור ולשיבושים בזרימת החשמל.

מנוע וייצוב המתח

מנוע הגנרטור הוא מנוע מכאני המופעל על ידי דלק מסוג בנזין או דיזל, או באמצעות חיבור לגז. קיימים סוגים רבים של מנועים שמשתנים בעיקר לפי גודל הגנרטור. רכיב חשוב שכדאי לדאוג שיהיה כלול בגנרטור הוא מייצב מתח. תפקידו של מייצב המתח הוא להגן על מכשירים חשמליים בעלי רגישות לשינויי מתח כגון מקרר או מגבר.

מערכת הפעלה בגנרטורים

קיימים שני סוגים של מערכות הפעלה בגנרטורים. חלקם מופעלים באמצעות כבל משיכה וחלקם באמצעות סטרטר, כפתור הנעה חשמלי. הפעלה באמצעות סטרטר נוחה יותר, כמובן, ומייקרת את מחיר השכרת הגנרטור. קיימים גנרטורים עם מנגנון כיבוי אוטומטי למקרים של תקלות או עומס יתר. גם בהשכרת גנרטורים לטווח קצר קיימים כל סוגי הגנרטורים על כל מערכות ההפעלה והמנגנונים.

עוצמת הרעש של הגנרטור

עוצמת הרעש שמופק מהפעלת גנרטור, תגדל ככל שהגנרטור יהיה גדול יותר. עם זאת, אל תחסכו בגודל הגנרטור מסיבה כזאת, אלא התאימו אותו לצרכים שלכם. את עוצמת הרעש ניתן להפחית למינימום על ידי שימוש בגנרטור המוגדר כמושתק. גנרטור כזה כולל חופה אקוסטית שמפחיתה את רעש המנוע, וכבונוס, גם מגינה עליו מפני גשמים.

לסיכום

הגעתם למקום המושלם עבור השכרת גנרטורים לצווח קצר, או לטווח ארוך. אנחנו כאן כדי לתת לכם את ההכוונה והידע הנדרשים לבחירת הגנרטור המתאים לכם. אצלנו תמצאו את הגנרטורים הטובים ביותר בשוק, במחירים מעולים ובזמינות גבוהה. השירות שלנו והיחס האישי הם הטוב ביותר שתמצאו. בקיצור, הגעתם לכאן בשביל לצאת עם גנרטור שישרת את הצרכים שלכם בצורה מושלמת. תפרגנו לעצמכם ואל תתפשרו על פחות.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד השכרת גנרטורים לטווח קצר
דילוג לתוכן