השכרת גנרטורים למגזר העסקי

כל אירוע בשטח מתחיל בגנרטור טוב. גנרטורים הופכים כל חלום לאפשרי. השכרת גנרטורים למגזר העסקי הוא תחום רחב עם היצע גדול ומבלבל. ננסה לעשות קצת סדר ולמקד אתכם לנתונים החשובים שיעזרו לכם בבחירת הגנרטור המתאים ביותר עבורכם. אם אתם מפיקים חתונה, מסיבה גדולה או כל אירוע אחר בשטח, הגעתם למקום נכון. אפשר להתחיל, הולך להיות יעיל.

28/07/2022

תוכן עניינים

איך גנרטור יעזור לכם?

השכרת גנרטורים למגזר העסקי – גנרטור הוא מכונה לייצור חשמל, ומשמש כספק חשמל עוצמתי. בשימוש ביתי הוא מיועד בעיקר עבור זמנים של הפסקות חשמל ובעקבות שיבושים. מחוץ לבית הוא ישמש בעיקר עבור אספקת חשמל בשטח. גנרטור הוא תחליף מוקטן לחברת החשמל שמופעל על ידי מנוע מכאני שעוצמתו משתנה בין סוגי הגנרטורים ובין מגוון הגדלים שקיימים.

יש חשמל באוויר

כיום השימוש בגנרטורים נעשה בעיקר בשטח, במקומות בהם אין אספקת חשמל. גנרטור לאירוע בשטח יהיה גנרטור נייד ובעל תכונות שמאפשרות חיבור חשמלי לכל מוצר שיספק בסיס ונוחות לאירוע. החל משקעים למטענים, עד תאורה ועמדת די ג'יי ועד מיזוג אוויר ושירותים. גנרטור מאפשר אירוע בטבע, בלי לוותר על היופי והשקט ועם נוחות של אולם אירועים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.  הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי
השכרת גנרטורים למגזר העסקי

הספק המוצא

כדי לדעת מהו הספק המוצא הגנרטור הנצרך עבורכם, תצטרכו לחשב את צריכת סכום ההספקים של המכשירים שתרצו להפעיל באירוע באמצעות חיבור לגנרטור. אנחנו ממליצים להשכיר גנרטור שהספק המוצא שלו גבוה מהספק סך המכשירים שתחברו אליו. כמו בכל תחום, בפרט כשמדובר על אירוע בשטח, לא לוקחים סיכונים ומאפשרים מרווח שימנע תקלות או שיבושים לא צפויים.

ניידות

מקום האירוע והגישה אליו הם נתונים חשובים מאוד בבחירת סוג הגנרטור. ככל שהספק המוצא של הגנרטור גבוהה יותר, הוא יהיה גדול וכבד יותר, ואופן הניידות שונה. יש חשיבות גבוהה לאפשרויות הגישה למקום האירוע ולשטח הפנוי עבור הגנרטור. לדוגמה, אם האירוע מתקיים במקום שהגישה אליו צרה, תוכלו לשכור גנרטור שעומד על גלגלים שיאפשרו לכם ניידות גם ללא רכב.

עוצמת הרעש

עוצמת הרעש המתלווה להפעלת הגנרטור, תגדל ככל שהוא יהיה גדול יותר. בארגון אירועים בשטח שזקוקים להספק מוצא גבוה, משתמשים בפתרונות להפחתת הרעש. הפתרון הנגיש ביותר הוא גנרטור המוגדר כמושתק. גנרטור מושתק הוא גנרטור שמצויד בחופה אקוסטית שמפחיתה את עוצמת הרעש למינימום. כבונוס, החופה האקוסטית משמשת גם כהגנה מפני גשמים.

מנוע ומתח חשמלי

הגנרטור מופעל ל ידי מנוע מכאני שעובד על דלק. סוג הדלק בגנרטורים יכול להיות בנזין או דיזל, ויש גם גנרטורים שמופעלים בחיבור לגז. עניין חשוב לגבי חיבור מכשירים חשמליים לגנרטור הוא עניין המתח. יש מכשירים שרגישים לשינויי מתח, עד הרס מוחלט. עבור חיבור בטוח ומוגן למכשירים רגישים, מוסיפים לגנרטור רכיב חיוני בשם מייצב מתח.

לסיכום

אם אתם מחפשים מקום מקצועי שעוסק בהשכרת גנרטורים למגזר העסקי, הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לקבל את המענה המושלם לצורך ארגון האירוע או המסיבה הבאה. אנחנו מתמחים בכל סוגי הגנרטורים הטובים ביותר בשוק. נשמח לעזור לכם לבדוק ולהבין מהם הצרכים המדויקים שלכם. בהתאם לצרכים, תמצאו אצלנו את המענה המושלם ובמחיר משתלם במיוחד. אנחנו כאן בשבילכם J

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד השכרת גנרטורים למגזר העסקי
דילוג לתוכן