השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

גנרטור הפך להיות מוצר צריכה כמעט בסיסי. בכל אירוע בשטח, ממסיבת יום הולדת, עד חתונה ועד מתחם אוהלים יש צורך בגנרטור שיספק חשמל. במקביל לצורך בגנרטורים לצרכים פרטיים, שהולך וגדל בשנים האחרונות, גם ההיצע גדל. איך בוחרים חברה להשכרת גנרטורים למגזר הפרטי ואיך יודעים איזה גנרטור יענה על הצרכים המדויקים שלכם? נשתדל לענות על כל השאלות החשובות בנושא.

28/07/2022

תוכן עניינים

גנרטור

גנרטור הוא מכונה לייצור חשמל. כיום השימוש בו הוא בעיקר משרת צורך בחשמל במקומות בהם אין תשתיות לחיבור חשמלי. בעזרת גנרטור אפשר להפוך כל מקום שומם למתחם מלא חיים שיענה על כל הצרכים הטכנולוגיים האפשריים. גם בבית קיימים שימושים לגנרטור. בעיקר כציוד חירום בזמני הפסקות חשמל וכדומה.

גנרטור בשטח

אם אתם חולמים על אירוע בטבע, במדבר, ביער או בהרים, בעזרת גנרטור תוכלו להגשים את החלום באופן מושלם. גנרטור יספק לכם גישה לחשמל עבור כל מכשיר טכנולוגי, החל מתאורה ועד מיזוג ושירותים. גנרטור בשטח הוא הבסיס לחוויה טובה עם שקט וכיף אמיתיים. גנרטור מאפשר ליהנות מהטבע מבלי לוותר על הנוחות.

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

 השכרת גנרטורים למגזר הפרטי
השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

איך בוחרים גנרטור?

כדי להתאים לעצמכם גנרטור, תצטרכו לענות על כמה שאלות שנוגעות בעיקר לסוג השימוש ומקום השימוש. קיימים סוגים רבים של גנרטורים במחירים שונים, כדאי להגיע עם ידע כללי של הצרכים ולפיהם להתאים את סוג הגנרטור המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם. אז אילו קריטריונים יעזרו לכם לבחור גנרטור?

הספק המוצא של הגנרטור

הנתון החשוב ביותר בבחירת גנרטור הוא הספק המוצא שלו. הספק המוצא יקבע כמה מכשירים חשמליים תוכלו לחבר אליו. כדי לחשב את הספק המוצא הנצרך עבורכם, תצטרכו לחשב את סכום הספקים של המכשירים שתרצו להפעיל על ידי חיבור לגנרטור. מומלץ לבחור בדגם בעל הספק המוצא שגבוה במעט מזה שחישבתם, והעיקר שלא יהיה נמוך ממנו.

 ניידות ורעש

נתונים נוספים שחשוב לבדוק כשמחפשים השכרת גנרטורים למגזר הפרטי, הם הניידות ועוצמת הרעש של הגנרטור. ככל שהגנרטור יהיה גדול יותר, מידת הניידות שלו נמוכה יותר ועוצמת הרעש גבוהה יותר. כדאי למצוא את האיזון בין רמת ההספק לבין מידות הגנרטור כדי לחסוך קושי בנשיאת הגנרטור למקום הרצוי, ובמידת הרעש שגורם הגנרטור.

מנוע ומתח חשמלי

הגנרטור מושתת על מנוע מכאני המופעל בדלק. ככל שהגנרטור גדול ועוצמתי יותר, גם נפח המנוע יגדל ואתו המתח החשמלי. עבור הבטיחות בשימוש בגנרטור גדול, הכרחי שהגנרטור יכלול רכיב בשם מייצב מתח. תפקידו של מייצב המתח הוא להגן על מוצרי החשמל שמחוברים אליו. יש מכשירי חשמל שרגישים במיוחד לשינויי מתח, כגון מקרר.

סוגי הנעה

קיימות שתי שיטות עיקריות להנעת גנרטורים. חלק מהם מופעלים על ידי כבל משיכה וחלק על ידי כפתור הנעה חשמלי, הידוע בשם סטרטר. חלק מהגנרטורים כוללים את שתי שיטות ההתנעה. הגנרטורים החדישים ביותר מצוידים בכפתור הנעה חשמלי, ויהיו בדרך כלל יקרים יותר. כבל משיכה מאפיין בעיקר את הגנרטורים הזולים יותר.

לסיכום

אם קראתם עד פה יש לכם מספיק ידע והבנה כדי לבצע את הבדיקות שיעזרו לכם לבחור גנרטור מותאם לצרכים שלכם. אם אתם מחפשים השכרת גנרטורים למגזר הפרטי, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי הגנרטורים, ובמחיר ובשירות מיוחדים. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד השכרת גנרטורים למגזר הפרטי
דילוג לתוכן