השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים – שימושים שונים

חלק ניכר מהפעילות היומיומית שלנו מצריכה חיבור מתמיד למקורות חשמל. עבור מסגרות שונות החיבור לחשמל יכול להיות עניין של חיים ומוות ממש. מה, שכמובן, מצריך שימוש בגנרטורים ובמקרים שונים השכרת גנרטורים. השכרת גנרטורים נעשית בעבור שימושים רבים ומגוונים. בחלק מהמקרים מדובר על שימוש נקודתי וזמני של גנרטורים, כשיש פעמים ומדובר על שימוש קבוע וארוך יותר. במאמר שלפניכם נעמיק מעט אודות מספר שימושים הנעשים בתחום השכרת גנרטורים.

07/08/2022

תוכן עניינים

השכרת גנרטורים בבתי חולים ומרכזים רפואיים

השכרת גנרטורים – אם ישנן מסגרות שחייבות לפעול באופן מתמשך תחת מספר מצומצם של תקלות טכניות הן בתי החולים. בישראל ישנם יותר ממאה בתי חולים ומרכזיים רפואיים שונים. מסגרות אלו פועלות באופן רציף ומחייבות תחזוקה ברמה הגבוהה ביותר.

בסיס התחזוקה של בית חולים או כל מרכז רפואי אחר מתחיל בראש ובראשונה בשמירה על חיבור מתמיד למערכת החשמל. כמעט בכל מחלקה בבית החולים ניתן למצוא מכשירים רפואיים מצילי חיים, כשניתוק שלהם מהחשמל יוביל באופן מידי לפגיעה אנושה של החולים ואף למותם.

בתחום הגנרטורים מכירים את הצורך של בתי חולים ליצור מערכת שיודעת להגיב באופן מידי בעת נפילת החשמל ולאפשר לגנרטור החירום במקום לתפקד במקום אותה מערכת, עד שובה לתפקוד מלא.

שימוש בגנרטורים אלו, הנכנסים לפעולה מיידית בעת נפילת החשמל, הכרחיים בבתי חולים ובמרכזים רפואיים, כשאותם ניתן גם למצוא במסגרות צבאיות ואפילו בחברת החשמל עצמה.

השכרת גנרטורים
השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים בגני אירועים

כבר שנים רבות מעדיפים רבים ליהנות מאירועים שונים באוויר הפתוח, בין אם מדובר על אירועים משפחתיים או אירועי חברה. הדבר הוביל לכך שבישראל ניתן למצוא גני אירועים רבים המאפשרים להוציא את החגיגה החוצה.

הפקה של אירוע בשטח מצריכה לוגיסטיקה מורכבת ובתוכה שימוש בגנרטורים חזקים ועמידים. כאלו שיוכלו לספק חשמל לאורך מספר רב של שעות ולאפשר תפעול תקין של עגלות מזון המיועדות לשמור על חום, מקררים, ציוד מוזיקה, ציוד תאורה ועוד.

במקרים ובהם ישנם אולמות אירועים שחלק מהשטח שלהם כולל גם גן אירועים, העדפתם היא לעשות שימוש קבוע בגנרטורים על כל מקרה שהחשמל במקום ייפול.

הבחירה בהשכרת גנרטורים של גני אירועים מהווה בטוחה עבורם בצליחת האירועים הרבים המתקיימים במסגרתם, בין אם מדובר על אירועים באולם עצמו ובין אם מדובר על אירועים המתקיימים באוויר הפתוח בחודשי האביב והקיץ.

השכרת גנרטור במסגרת עבודות בשטח

נסיעה בכבישי ישראל תאפשר לנו להתרשם מפרויקטים רבים וגדולים הנערכים לצידי הכבישים ואף בשטחים עמוקים יותר. חלק מאותם פרויקטים אמורים, בסופו של דבר, לשרת אותנו, בין אם מדובר על סלילת כביש, מעבר תת קרקעי, בנייה של שכונה חדשה או כל פרויקט אחר.

קידום מוצלח של פרויקטים אלו מצריך מערך לא פשוט בו מעורבים מספר רחב של גורמים. גורמים אלו תלויים האחד בשני על מנת לקדם את העבודה, כשתלות זו מתבססת כמובן על היכולת לשנע ולהפעיל מכונות רבות הממוקמות בשטח.

עיריות ומועצות מקומות בהן מתקיימות אותן עבודות בשטח אמורות, ברוב המקרים, לספק את תשתית החשמל הראויה עבור הצוותים המקצועיים הנמצאים בשטח. חלק מסיפוק תשתית חשמל רחבה, מהימנה ובטוחה כולל בתוכה השכרה של גנרטורים, הן כמקור בטוח לחשמל בעת נפילת מתח והן כמקור ראשוני לחשמל, לבטח כשמדובר בפרויקטים באזורים רחוקים ומבודדים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד השכרת גנרטורים – שימושים שונים
דילוג לתוכן