מגדלי תאורה ניידים
כל מה שבאמת צריך לדעת!

מגדלי תאורה ניידים הם עמודי תאורה גבוהים ומאסיביים שנועדו להאיר בכל מקום ומותאמים לצרכי הלקוח באופן מושלם. מגדל תאורה יכול להוות פתרון מצוין לעבודות או לאירועים שונים הנערכים בטבע ויש בהם צורך בתאורה.

מגדלי תאורה ניידים – מתי נשתמש בהם?

מגדלי תאורה ניידים מספקים תאורה חזקה ורציפה לאורך שעות, אם בחיבור לרשת החשמל הקיימת או, לחלופין לגנרטור המסופק יחד איתם ומותאם להם. כאשר אנו עורכים אירוע בטבע בשעות החשכה מגדל תאורה נייד יכול להוות פתרון מושלם. גם עבודות מסוגים שונים שדורשות רצף פעילות בלילה מצריכים שימוש במגדל תאורה נייד.

מגדלי תאורה ניידים

מגדלי תאורה ניידים – מה חשוב לבדוק?

מגדלי תאורה ניידים כאמור, מספקים לנו תאורה במקומות חשוכים שבהם היא נדרשת. היתרון הגדול שלהם שניתן לשנע אותם ולהזיז אותם ממקום למקום, ולכן, אם יש צורך בתאורה ניידת, זהו בהחלט הפתרון היעיל והזמין. מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מגדל תאורה?

בטיחות – לוודא שהמגדל עומד בתקני הבטיחות ושהוא משונע כראוי. בעבר הרחוק היה צריך לטפס על מגדל התאורה כדי לכוון את האור ואילו היום הכיוון נעשה מהקרקע מה שבהחלט מגביר את בטיחות השימוש במגדל.

גודל – כיום ישנם מגדלי תאורה קומפקטיים וקלים לשינוע ולאחסון. חשוב לבדוק לאיזו מטרה דרוש מגדל התאורה ולכור שהיום שינם מגדלים קומפקטיים שמאירים בצורה טובה ורציפה.

הפעלה ותחזוקה פשוטה – כדאי לוודא כי הפעלת מגדל התאורה היא פשוטה ולא מצריכה מאמץ רב. יש לבדוק מראש לאן יתחבר מגדל התאורה? האם לנקודת חשמל קיימת או לגנרטור? אם מגדל התאורה מחובר לגנרטור יש להתאים את הגנרטור מבחינת אספקת חשמל וגודל, וכמובן לוודא את תקינותו. יש גם לבדוק מה נדרש מבחינת תחזוקת מגדל התאורה. חשוב להתייעץ עם החברה לפני שרוכשים או משכירים מגדל תאורה כדי לוודא את התאמתו לצרכים.

זמן עבודה והספק תאורה – חשוב לברר מראש מהו זמן העבודה והספק התאורה של מגדל התאורה. כדאי לדעת כי יש היום מגדלים לא גדולים במיוחד שעובדים שעות רבות ברצף ומאירים שטח נרחב.

אחריות – חשוב לוודא שמגדל הבטיחות מגיע עם אחריות מקיפה לטיפול בתקלות ושבמידת הצורך יש לכם למי לפנות כדי לקבל את השירות הדרוש, תיקון או החלפה ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית וידועה בשוק ולוודא את תוקף והיקף האחריות שהיא מעניקה.

השכרה או רכישה?​

מגדלי תאורה ניידים אפשר לשכור או לרכוש, כמעט כמו כל מוצר אחר היום. השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם כשאתם מחליטים האם לשכור או לרכוש היא מה השימוש שלכם במוצר, לאורך כמה זמן תשתמשו במגדל התאורה והאם התנאים שאתם מקבלים ברכישה או השכרה (אם מבחינת מחיר ואם מבחינת אחריות) מספקים אתכם. לאחר שהגעתם להחלטה, רצוי להתייעץ עם מומחים בתחום שיתאימו עבורכם את מגדל התאורה והציוד הנלווה לו באופן מושלם שיתאים לצרכים שלכם.

לסיכום ​

כאשר מחליטים על שימוש במגדל תאורה יש לבדוק מספר פרמטרים חשובים ובהם נושא הבטיחות בשימוש, לוודא שמגדל התאורה עומד בכל התקנים לשימוש בטוח, להתאים את מגדל התאורה והספק התאורה לשימוש שלכם וכמובן לוודא שהחברה שמספקת לכם את מגדל התאורה נותנת אחריות ושירות למוצר.

למה לשנות פאזה על כל מה שהכרת עד עכשיו?

שירות

חשוב לעבוד מול חברה שמכבדת את הלקוחות שלה ומתחשבת בצרכים וברצונות שלהם. בסופו של דבר אתם משלמים לא מעט כסף לחברה ומגיע לכם לקבל את השירות הטוב ביותר. אם אתם מרגישים שלא מכבדים אתכם כלקוחות ושמזלזלים בכם, זה צריך להדליק לכם אור אדום מכיוון שהשלב הבא יכול להיות בעיות במקצועיות או באמינות.

אמינות

חשוב לוודא שאתם עובדים מול חברה אמינה שתספק לכם בדיוק את מה שהזמנתם בזמן ובמקום שנקבע. כפי שאמרנו, האירוע כולו מתבסס על הגנרטור ואתם לא רוצים לגלות שקיבלתם גנרטור שלא מסוגל לספק את הזרם החשמלי לו אתם זקוקים, או שבמקום לקבל את הגנרטור בבאר שבע הוא מחכה לכם בתל אביב

שירות מהיר ומקצועי

לאחר שאנו יודעים איזה גנרטור בדיוק אנו רוצים לשכור שווה לבדוק שמדובר על חברה אמינה ומקצועית שדואגת לתחזוקה שוטפת ומתאימה של כלל הציוד. זכרו, האירוע כולו מתבסס על החשמל שהגנרטור מפיק, ולכן אסור לכם להגיע למצב שבו הגנרטור לא עובד.

האתר עומד למכירה ו/או השכרה!
דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד מגדלי תאורה ניידים
דילוג לתוכן