עגלות תאורה

כל המידע על עגלות תאורה

כאשר אנחנו מארגנים אירוע בטבע או בשטח לא בנוי יש הרבה פרטים שונים שאנחנו צריכים לדאוג להם מבחינה לוגיסטית. אחד הפרטים שהכי חשוב לדאוג להם מבחינה לוגיסטית באירועים בטבע או בשטח או שתהיה תאורה טובה וחזקה גם בשעות שמחשיך. עגלות תאורה הן הפתרון הטוב ביותר לתאורה לאירועים מסוג זה. רוב העגלות מסוג זה פעולות באמצעות גנרטור שמספק אנרגיה שמפעילה את התאורה ומאפשרת לה לפעול במשך כמה שעות רצוף. משך הזמן שהתאורה יכולה לפעול רצוף – תלוי בגודל הגנרטור ובמידת האנרגיה שהוא יכול לספק.

13/08/2022

תוכן עניינים

מה חשוב לדעת על עגלות עם מגדל תאורה?

כאשר אנחנו שוכרים עגלות תאורה חשוב שנדע ונתכנן איך נביא אותן לשטח בו נערך האירוע. יש חברות שמשכירות עגלות מסוג זה שמספקות את השירות של הבאת עגלת התאורה למקום האירוע בעוד חברות אחרות לא מספקות את השירות הזה. עוד חשוב שנשים לב לגודל או עוצמת התאורה שאנחנו שוכרים. ככל שהאירוע שאנחנו עורכים הוא גדול יותר, כך אנחנו צריכים עגלת תאורה גדולה יותר או מספר עגלות לתאורה ניידת בשביל שכל השטח של האירוע יהיה מאור באופן שווה. אם אנחנו עורכים הופעה – אז הבמה צריכה להיות במרכז התאורה.

עגלות תאורה
עגלות תאורה

לאיזה אירועים עגלות תאורה יכולות להיות שימושיות?

יש הרבה אירועים שבשבילם עגלות תאורה יכולות להיות שימושיות כמו למשל הופעות, חתונות, מסיבות טבע, מסיבות סוף שנה ועוד… . לא משנה איזה אירוע אנחנו עורכים בטבע או בשטח לא בנוי – זוהי האחריות שלנו לדאוג שיהיה בהם תאורה איכותית. אירוע שאין בו תאורה הוא פעמים רבות אירוע שגם קשה לבטח אותו ולכן חשוב שנקפיד שבאירוע שאנחנו עורכים תהיה תאורה חזקה ואיכותית שיכולה להאיר למשך שעות רבות או לפחות עד הבוקר.

מה זה בעצם תאורה ניידת? ואיך זה בדיוק עובד?

תאורה ניידת היא תאורה שניתן לקחת אותה ממקום למקום – כלומר לנייד אותה. תאורה זו לא זקוקה לחיבור לחשמל כי היא פועלת על בסיס של אנרגיה סולארית או אנרגיה של גנרטורים. עגלות תאורה יכולות לאפשר לנו להאיר שטחים גדולים ללא שום בעיה או קושי ייחודים. כאשר אנחנו צריכים להאריך תא שטח גדול, חשוב מאוד לשים לב שאנחנו מקפידים לשכור חוץ מתאורה ניידת גם גנרטור רזרבי למקרה שהתאורה תפסיק לעבוד. גנרטור רזרבי יוכל להבטיח שהאירוע שלנו יתקיים בכל מקרה והוא יכול לקנות לנו שקט וביטחון.

למה חשוב לשים לב בהשכרה של תאורה ניידת?

בעת השכרה של נגרר עם מגדל תאורה ניידת חשוב לשים לב לכך שיהיה לנו איך לתלות את התאורה או להציב אותה בשטח בו האירוע שלנו מתקיים. לעיתים ניתן לשכור חוץ מעגלת תאורה ניידת גם עמודי תאורה ניידת אליהם אפשר לחבר את התאורה. עוד חשוב לשים לב שאנחנו שוכרים אנשי מקצוע שיודעים לתפעל את התאורה ולטפל בה כך שהיא תפעל כמו שצריך בזמן האירוע שלנו. אנשי מקצוע אלו יוכלו גם לתקן תקלות בזמן אמת במידה ויהיו תקלות טכניות לא צפויות בתפעול של התאורה.

בסופו של דבר, התאורה שיש באירוע מחוץ לשטח בנוי או בטבע היא דבר מרכזי וחשוב. אם נשקיע באיכות התאורה שתהיה באירוע שלנו אז בטוח שהאירוע יהיה הרבה יותר מוצלח ובטוח מכל הבחינות. כאשר אנחנו עורכים אירועים רבי משתתפים כמו חתונה או להבדיל הופעה של זמר בשטח – חשוב לשים לב שהתאורה שווה בכל האזורים השונים בהם האירוע מתקיים כולל הבמה, אזור הישיבה וגם לא פחות חשוב מכך אזור החניה.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד כל המידע על עגלות תאורה
דילוג לתוכן