צריכת דלק בגנרטורים

צריכת דלק בגנרטורים

מחירי הדלק מאמירים, וכולנו מחפשים לחסוך בשימוש בו כמה שאפשר. צריכת הדלק בגנרטורים משתנה וקשה לאמוד אותה. על צריכת הדלק משפיעים מספר נתונים עיקריים, כמו גודל הגנרטור ומספר מכשירי החשמל המחוברים אליו. חשוב וכדאי להתחשב בצריכת הדלק בעת בחירת גנרטור. אנחנו פה כדי לכוון ולהדריך כיצד לבחור גנרטור שמתאים לצרכים שלכם ועם זאת לחסוך ככל הניתן בדלק.

28/07/2022

תוכן עניינים

היוקר מאמיר

צריכת דלק בגנרטורים – השינויים המדיניים והכלכליים בעולם משפיעים גם על מדינת ישראל הקטנה באופן משמעותי. מחירו  הגבוהה של הדלק הוא דוגמה שפוגשת כמעט כל אחד מאתנו. במצב כזה, השאיפה הברורה של לחיסכון בדלק חשובה ובלתי נמנעת. איך אפשר לחסוך בדלק בשימוש בגנרטור?

צריכת דלק בגנרטורים

בממוצע, צריכת הדלק בגנרטורים היא ליטר לשעה עד שעה וחצי של עבודה. כדי לחסוך בצריכת דלק לא היינו ממליצים לכם להפחית בשימוש בגנרטור, אלא להשתמש בגנרטור שמותאם בדיור לצרכים שלכם. בשביל לבחור גנרטור שמותאם עבורכם בדיוק, נחזור להתחלה ונסביר מה חשוב לבדוק כשבוחרים גנרטור.

צריכת דלק בגנרטורים
צריכת דלק בגנרטורים

איך בוחרים גנרטור?

הנתון העיקרי שחשוב לבדוק לקראת בחירת גנרטור הוא הספק המוצא. הספק המוצא של הגנרטור יקבע כמה ואילו מכשירים תוכלו לחבר אליו. כדי לדעת מהו הספק המוצא הנצרך עבורכם תצטרכו לחשב את ההספקים של מכשירי החשמל שאמורים להתחבר לגנרטור. צריכת הדלק בגנרטורים מושפעת גם ממספר המכשירים שמחוברים אליהם.

ניידות

כבוחרים גנרטור, צריך לקחת בחשבון שגודלו ומשקלו מושפעים מגובה הספק המוצא. ככל שהגנרטור עוצמתי יותר, הוא יהיה גדול יותר. כשמתכננים אירוע בשטח, צריך לבדוק את רמת הנגישות שתשפיע על אופן הנשיאה של הגנרטור למקום. לדוגמה, במקרה של בעיית נגישות, משתמשים בגנרטורים קטנים וקלים, או בגנרטורים שמובנים על גלגלים.

עוצמת רעש

פרמטר נוסף שמושפע מגודל הגנרטור הוא עוצמת הרעש בעת הפעלתו. ככל שהגנרטור גדול יותר, עוצמת הרעש גדולה גם היא. למקרים בהם עוצמת הרעש קריטית, כמו בסביבה ביתית או באירועים, יתאים גנרטור המוגדר כמושתק. מדובר בפתרון בדמות חופה אקוסטית שמפחיתה למינימום את עוצמת הרעש של הגנרטור.

סוגי המנועים של הגנרטורים

פעילות הגנרטור מושתת על מנוע מכאני שעובד על דלק. קיימים שני סוגי מנועים אופייניים לגנרטורים. מנועי שתי פעימות, שמתאימים לגנרטורים קטנים, ומנועי ארבע פעימות, שמותקנים בגנרטורים גדולים יותר. צריכת הדלק של מנועי ארבע פעימות גדולה מצריכת הדלק של מנועי שתי פעימות. לכן חשוב לבדוק את הספק המוצא כדי לבחור בגודל הגנרטור הנצרך ולא מעבר.

ייצוב מתח

עניין נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא סוג המכשירים שמחברים לגנרטור. במקרים של גנרטורים  גדולים, בעלי מנוע ארבע פעימות, החיבור החשמלי מאופיין בשינויי מתח. קיימים מכשירי חשמל שרגישים לשינויי מתח, עד להרס מוחלט. אנחנו ממליצים על שימוש ברכיב חיוני בשם מייצב מתח שיגן על מוצרי החשמל הרגישים לשינויי מתח.

חיסכון בדלק

גנרטור טוב, הוא לא רק גנרטור איכותי, אלא גנרטור שמותאם לצרכים שלכם. כשתבחרו את הגנרטור המדויק לכם, לפי הפרמטרים העיקריים, לא רק שתחסכו בקנייה או בהשכרה, אלא גם תחסכו בדלק. כשהשימוש בגנרטור נעשה באופן מחושב ומותאם, הכול נראה אחרת. השימוש עצמו נוח ויעיל והעלויות מותאמות לצרכים.

לסיכום

אם אתם צריכים גנרטור ומחפשים לחסוך בעלויות, הגעתם למקום הנכון. המומחים שלנו יודעים הכול אודות צריכת דלק בגנרטורים. אנחנו כאן כדי לכוון אתכם לבחירת הגנרטור המושלם עבורכם, לפי הצרכים שלכם. אנחנו נציע לכם מגוון רחב של גנרטורים איכותיים וחדישים לכל מטרה ולכל צורך. מכם נבקש רק להסביר מה בדיוק אתם צריכים, את כל השאר תשאירו למומחים שלנו J

אהבתם את המאמר? שתפו אותו בוואטסאפ כאן

השכרת גנרטורים למגזר הפרטי

אז איך ומאיפה משיגים גנרטור? היום התשובה מאוד פשוטה. קודם כל, אם אתם זקוקים לגנרטור קטן לבית, או במקרה של שימוש תדיר בגנרטור, מומלץ לרכוש אחד כזה. אם אתם מעוניינים בהשכרה, קיימות שפע של חברות שמציעות השכרת גנרטורים למגזר הפרטי. כל מה שתצטרכו הוא להבין את הצרכים שלכם ולפיהם לשכור הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים למגזר העסקי

מצאתם בקלות השכרת גנרטורים למגזר העסקי, כל שנותר לכם הוא לבדוק איזה גנרטור ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. הנתון החשוב ביותר עבור בחירת הגנרטור המתאים עבור האירוע שלכם, הוא הספק המוצא של הגנרטור. הספק המוצא, במילים פשוטות, הוא כמות החשמל שאתם צריכים עבור חיבור כל המכשירים החשמליים שיבואו לידי שימוש באירוע.

מאמרים נוספים

דברו איתי עכשיו
1
💬 צריכים ייעוץ / הצעת מחיר?
נעים מאוד קוראים לי תומר.
ברוכים הבאים לפאזה - השכרת גנרטורים, איך אני יכול לעזור לכם?

הנכם נמצאים בעמוד צריכת דלק בגנרטורים
דילוג לתוכן